HAKKIMIZDA

Çağlayan Elektronik; otomobil ses, görüntü ve güvenlik sistemleri ithalatı, dağıtımı ve satış sonrası hizmetlerini sağlamak amacı ile 1996 yılında kurulmuştur. 2010 yılı itibariyle sektörün önde gelen markalarından Kenwood ve DLS markalarının Türkiye Genel Distribütörü olmuştur. Ayrıca birçok tanınmış dünya markasının dağıtımı, satış ve satış sonrası servis hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Misyonumuz hizmet verdiğimiz sektörlerde hedef kitlemizi en son yenilikler, en yüksek kalite ve en hızlı hizmet ile buluşturmaktır.


UNIQUE

UNIQUE; otomotiv ve elektronik sektöründe araç ses, görüntü ve güvenlik sistemlerinin ve ürünlerinin üretimini, ithalatını, satış ve satış sonrası hizmetlerini başarılı şekilde sunan Çağlayan Elektronik şirketinin tescilli markasıdır. Uzman teknik ekibi ile UNIQUE sektörlere, araçlara ve kullanım alanlarına özel ürünler geliştirmekte ve üretimini global üretim merkezlerinde yaptırmaktadır. UNIQUE; yeni ürün geliştirme süreçlerinde global şirketler ile uluslararası iş birliği içindedir.

Markalarımız ve İş Birliklerimiz

Global Temin ve Tedarik Hizmetleri